D Link DMC 700SCE 1000BaseT to 1000BaseSX SC Multimode Media Converter

D Link DMC 700SCE 1000BaseT to 1000BaseSX SC Multimode Media Converter

295.00 лв.

Още в категория „Електроника

Данните за продукта и цените може да се различават от тези на търговеца. Винаги проверявайте сайта на търговеца преди поръчка. Сайта не носи отговорност за неточности в информацията